Guitar Rig

Guitar Rig dla Mac

Zamień swój komputer w uniwersalny wzmacniacz gitarowy

Guitar Rig jest idealny dla muzyków pracujących przy budżecie, który wymaga solidnej, wszechstronnej aplikacji do zarządzania gitarami. Guitar Rig pozwala ci podłączyć gitarę do komputera, dzięki czemu możesz wzmocnić brzmienie gitary i... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ogromny wybór efektów
  • Obsługa gitary basowej i basowej oraz mikrofonu
  • Dobrze zaprojektowany interfejs

Wady

  • Jakość reprodukcji gitar nie jest doskonała
  • Wymaga pedału, aby uzyskać najlepsze wyniki

Bardzo dobry
8

Guitar Rig jest idealny dla muzyków pracujących przy budżecie, który wymaga solidnej, wszechstronnej aplikacji do zarządzania gitarami.

Guitar Rig pozwala ci podłączyć gitarę do komputera, dzięki czemu możesz wzmocnić brzmienie gitary i zarządzać nią tak, jakbyś był w profesjonalnym studiu. Karta dźwiękowa przekazuje sygnał do głośników, a Guitar Rig symuluje serię klasycznych wzmacniaczy, szafek, mikrofonów i efektów za pomocą interfejsu "przeciągnij i upuść" .

Oczywiście efekt nie jest tak dobry jak w przypadku profesjonalnego studia, ale większość użytkowników twierdzi, że reprodukcja jest bardzo dobra w przypadku prostej aplikacji komputerowej. Interfejs Guitar Rig jest bardzo dobrze rozplanowany, a nawet dla nowych wzmacniaczy i efektów gitarowych nie trzeba długo szukać. Jeśli zamierzasz używać Guitar Rig do występów na żywo, wygodny podgląd na żywo wyświetla najważniejsze odczyty i monitory poziomu, aby mieć oko.

To nie jest profesjonalne studio muzyczne, ale Guitar Rig to imponujący wysiłek.

Dodaje wzmacniacz "Cool Plex" i nową sekcję Master Effects.

Zmiany

  • Dodaje wzmacniacz "Cool Plex" i nową sekcję Master Effects.

Najczęściej pobierane Muzyka i radio na mac

Guitar Rig

Download

Guitar Rig 4.0.8

Opinie użytkowników o Guitar Rig

Sponsorowany×